Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41828A5106M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41828A5106M
  • Daļas numurs
    B41828A5106M
  • Apraksts
    CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Sērija
    B41828
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    37mA @ 120Hz
  • Citi vārdi
    B41828A5106M000
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.079" (2.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    10µF