Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41828A4478M
Pieprasīt citātu
Latviešu
817115
B41828A4478M
  • Daļas numurs
    B41828A4478M
  • Apraksts
    CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sērija
    B41828
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.661A @ 120Hz
  • Citi vārdi
    B41828A4478M000
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.319" (33.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    4700µF