Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41821F4227M7
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41821F4227M7
  • Daļas numurs
    B41821F4227M7
  • Apraksts
    CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sērija
    B41821
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    260mA @ 120Hz
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Citi vārdi
    B41821F4227M007
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.098" (2.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    1.5 Ohm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.5 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    220µF