Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41821A9684M8
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41821A9684M8
  • Daļas numurs
    B41821A9684M8
  • Apraksts
    CAP ALUM 0.68UF 20% 100V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Sērija
    B41821
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    13mA @ 120Hz
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Citi vārdi
    B41821A9684M008
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.079" (2.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    244 Ohm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    0.68µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 244 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    0.68µF