Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41580A8100M003
Pieprasīt citātu
Latviešu
933077
B41580A8100M003
Noliktavā
32+
  • Daļas numurs
    B41580A8100M003
  • Apraksts
    CAP ALUM 100000UF 20% 63V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    63V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Sērija
    B41580
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    23A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Citi vārdi
    B41580A8100M 3
    B41580A8100M 3
    B41580A8100M3-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    1.248" (31.70mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    6.6 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    5.677" (144.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    5 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    100000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    100000µF