Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41580A7159M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
6555731B41580A7159M000 attēlsEPCOS
B41580A7159M000
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    B41580A7159M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 15000UF 20% 40V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    40V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.406" Dia (35.70mm)
  • Sērija
    B41580
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    7.4A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Citi vārdi
    B41580A7159M
    B41580A7159M-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.500" (12.70mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    16 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    3.217" (81.70mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    23 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    15000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    15000µF