Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32537B8333K
Pieprasīt citātu
Latviešu
B32537B8333K
  • Daļas numurs
    B32537B8333K
  • Apraksts
    CAP FILM 0.033UF 630VDC AXIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    630V
  • Sprieguma reitings - AC
    200V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.291" Dia x 0.728" L (7.40mm x 18.50mm)
  • Sērija
    B32537
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    B32537B8333K000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C
  • Dielektriskie materiāli
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    0.033µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial
  • Ietilpība
    0.033µF