Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32537B8225K
Pieprasīt citātu
Latviešu
B32537B8225K
  • Daļas numurs
    B32537B8225K
  • Apraksts
    CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC AXIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    630V
  • Sprieguma reitings - AC
    200V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.815" Dia x 1.339" L (20.70mm x 34.00mm)
  • Citi vārdi
    B32537B8225K000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C
  • Detalizēts apraksts
    2.2µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial
  • Ietilpība
    2.2µF