Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32537B2475K
Pieprasīt citātu
Latviešu
2804
B32537B2475K
  • Daļas numurs
    B32537B2475K
  • Apraksts
    CAP FILM 4.7UF 10% 160VDC AXIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    160V
  • Sprieguma reitings - AC
    60V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.500" Dia x 1.339" L (12.70mm x 34.00mm)
  • Sērija
    B32537
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    B32537B2475K000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C
  • Dielektriskie materiāli
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    4.7µF Film Capacitor 60V 160V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial
  • Ietilpība
    4.7µF