Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32537B2105K
Pieprasīt citātu
Latviešu
B32537B2105K
  • Daļas numurs
    B32537B2105K
  • Apraksts
    CAP FILM 1UF 10% 160VDC AXIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    160V
  • Sprieguma reitings - AC
    60V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.370" Dia x 0.827" L (9.40mm x 21.00mm)
  • Sērija
    B32537
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    B32537B2105K000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    1µF Film Capacitor 60V 160V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial
  • Ietilpība
    1µF