Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32522C6683J
Pieprasīt citātu
Latviešu
3901308B32522C6683J attēlsEPCOS
B32522C6683J
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    B32522C6683J
  • Apraksts
    CAP FILM 0.068UF 5% 400VDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    400V
  • Sprieguma reitings - AC
    200V
  • Tolerance
    ±5%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
  • Sērija
    B32522
  • Citi vārdi
    B32522C6683J000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.591" (15.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.413" (10.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.068µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • Ietilpība
    0.068µF