Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32522C6274K
Pieprasīt citātu
Latviešu
990093
B32522C6274K
Noliktavā
2000+
  • Daļas numurs
    B32522C6274K
  • Apraksts
    CAP FILM 0.27UF 10% 400VDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    400V
  • Sprieguma reitings - AC
    200V
  • Tolerance
    ±10%
  • Sērija
    B32522
  • Citi vārdi
    B32522C6274K000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.591" (15.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.27µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • Ietilpība
    0.27µF