Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32520C6183J
Pieprasīt citātu
Latviešu
B32520C6183J
Noliktavā
6000+
  • Daļas numurs
    B32520C6183J
  • Apraksts
    CAP FILM 0.018UF 5% 400VDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    400V
  • Sprieguma reitings - AC
    200V
  • Tolerance
    ±5%
  • Sērija
    B32520
  • Citi vārdi
    B32520C6183J000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.018µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • Ietilpība
    0.018µF