Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32520C6153J
Pieprasīt citātu
Latviešu
6841578B32520C6153J attēlsEPCOS
B32520C6153J
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B32520C6153J
  • Apraksts
    CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    400V
  • Sprieguma reitings - AC
    200V
  • Tolerance
    ±5%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm)
  • Sērija
    B32520
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B32520C6153J000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.315" (8.00mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
  • Detalizēts apraksts
    0.015µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • Ietilpība
    0.015µF