Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32232A3224K
Pieprasīt citātu
Latviešu
3328560B32232A3224K attēlsEPCOS
B32232A3224K
  • Daļas numurs
    B32232A3224K
  • Apraksts
    CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC AXIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    250V
  • Sprieguma reitings - AC
    160V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.236" Dia x 0.748" L (6.00mm x 19.00mm)
  • Sērija
    B32232
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    B32232A3224K000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 100°C
  • Dielektriskie materiāli
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    0.22µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial
  • Ietilpība
    0.22µF