Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32232A1475K
Pieprasīt citātu
Latviešu
2833474B32232A1475K attēlsEPCOS
B32232A1475K
  • Daļas numurs
    B32232A1475K
  • Apraksts
    CAP FILM 4.7UF 10% 100VDC AXIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    100V
  • Sprieguma reitings - AC
    63V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.472" Dia x 1.260" L (12.00mm x 32.00mm)
  • Sērija
    B32232
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    B32232A1475K000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 100°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    4.7µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial
  • Ietilpība
    4.7µF