Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25856K204K3
Pieprasīt citātu
Latviešu
B25856K204K3
  • Daļas numurs
    B25856K204K3
  • Apraksts
    CAP FILM 0.2UF 10% 1.7KVDC AXIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    1700V (1.7kV)
  • Sprieguma reitings - AC
    1400V (1.4kV)
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    1.575" Dia (40.00mm)
  • Sērija
    B25856
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Can
  • Citi vārdi
    B25856K 204K 3
    B25856K0204K003
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.929" (49.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.2µF Film Capacitor 1400V (1.4kV) 1700V (1.7kV) Axial, Can
  • Ietilpība
    0.2µF