Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25856K155K13
Pieprasīt citātu
Latviešu
B25856K155K13
  • Daļas numurs
    B25856K155K13
  • Apraksts
    CAP FILM 1.5UF 10% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Threaded, Female
  • Izmērs / Izmēri
    2.677" Dia (68.00mm)
  • Sērija
    B25856
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Can
  • Citi vārdi
    B25856K 155K 13
    B25856K0155K013
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.677" (68.00mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
  • Detalizēts apraksts
    1.5µF Film Capacitor Axial, Can
  • Ietilpība
    1.5µF