Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25835M1105K7
Pieprasīt citātu
Latviešu
B25835M1105K7
  • Daļas numurs
    B25835M1105K7
  • Apraksts
    CAP FILM 1UF 10% 2.1KVAC QC TERM
  • Sprieguma reitings - AC
    2100V (2.1kV)
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Izmērs / Izmēri
    1.772" Dia (45.00mm)
  • Sērija
    B25835
  • Citi vārdi
    B25835M1105K 7
    B25835M1105K007
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    3.740" (95.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    1µF Film Capacitor 2100V (2.1kV) Radial, Can
  • Ietilpība
    1µF