Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25835M105K7
Pieprasīt citātu
Latviešu
B25835M105K7
  • Daļas numurs
    B25835M105K7
  • Apraksts
    CAP FILM 1UF 10% 1.4KVAC QC TERM
  • Sprieguma reitings - AC
    1400V (1.4kV)
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    B25835
  • Citi vārdi
    B25835M 105K 7
    B25835M0105K007
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    3.740" (95.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    1µF Film Capacitor 1400V (1.4kV) Radial, Can
  • Ietilpība
    1µF