Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25832F4505K1
Pieprasīt citātu
Latviešu
287277
B25832F4505K1
  • Daļas numurs
    B25832F4505K1
  • Apraksts
    CAP FILM 5UF 10% 640VAC QC TERM
  • Sprieguma reitings - AC
    640V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sērija
    B25832
  • Citi vārdi
    B25832F4505K 1
    B25832F4505K001
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    3.150" (80.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    5µF Film Capacitor 640V Radial, Can
  • Ietilpība
    5µF