Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25832F4165K1
Pieprasīt citātu
Latviešu
B25832F4165K1
  • Daļas numurs
    B25832F4165K1
  • Apraksts
    CAP FILM 1.6UF 640VAC QC TERM
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
  • Sprieguma reitings - AC
    640V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sērija
    B25832
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B25832F4165K 1
    B25832F4165K001
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Chassis, Stud Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Vadošā atstarpe
    0.945" (24.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.890" (48.00mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
  • Detalizēts apraksts
    1.6µF Film Capacitor 640V Radial, Can
  • Ietilpība
    1.6µF