Mājas > Produkti > Optoelektronika > Paneļa indikatori, izmēģinājuma gaismas > L16PLR10NGRN
Pieprasīt citātu
Latviešu
L16PLR10NGRN
  • Daļas numurs
    L16PLR10NGRN
  • Apraksts
    PILOT LIGHT ROUND GREEN 14VAC/DC
  • spriegums
    14V
  • Skata leņķis
  • Tips
    Incandescent
  • Vērtējumi
    AC/DC
  • Paneļa izgriezuma izmēri
    0.63" (16.00mm)
  • Objektīva stils / izmērs
    Round with Flat Top, 18.00mm
  • Lampas krāsa
    Green
  • Detalizēts apraksts
    Incandescent Panel Indicator Green 14V 40mA Round with Flat Top, 18.00mm
  • Pašreizējais
    40mA