Mājas > Produkti > Optoelektronika > Paneļa indikatori, izmēģinājuma gaismas > L16PLR10CORG
Pieprasīt citātu
Latviešu
400441
L16PLR10CORG
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    L16PLR10CORG
  • Apraksts
    PILOT LIGHT ROUND ORG 28VAC/DC
  • ECAD modelis
  • Viļņa garums - maksimums
  • spriegums
    28V
  • Skata leņķis
  • Tips
    Incandescent
  • Izbeigšanās stils
  • Sērija
    L16
  • Vērtējumi
    AC/DC
  • Paneļa izgriezuma forma
    Round
  • Paneļa izgriezuma izmēri
    0.63" (16.00mm)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Millicandela Reitings
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Objektīva pārredzamība
  • Objektīva stils / izmērs
    Round with Flat Top, 18.00mm
  • Objektīva krāsa
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Lampas krāsa
    Orange
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Incandescent Panel Indicator Orange 28V 40mA Round with Flat Top, 18.00mm
  • Pašreizējais
    40mA