Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Taisngrieži - masīvi > MBRB10150CT
Pieprasīt citātu
Latviešu
498817
MBRB10150CT
Noliktavā
5+
  • Daļas numurs
    MBRB10150CT
    Satur svinu / RoHS atbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    890mV @ 5A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    150V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-263AB (D²PAK)
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
    Automotive, AEC-Q101
  • Iepakojums / lieta
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Citi vārdi
    MBRB10150CTDDI
  • Darba temperatūra - savienojums
    -55°C ~ 175°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    50µA @ 150V
  • Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi)
    5A