Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Taisngrieži - masīvi > MBRB10100CT
Pieprasīt citātu
Latviešu
MBRB10100CT
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
50+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MBRB10100CT
  • Apraksts
    DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svinu / RoHS atbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    840mV @ 5A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    100V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-263AB (D²PAK)
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
    Automotive, AEC-Q101
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Citi vārdi
    MBRB10100CTDDI
  • Darba temperatūra - savienojums
    -55°C ~ 175°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Schottky
  • Diode konfigurācija
    1 Pair Common Cathode
  • Detalizēts apraksts
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    100µA @ 100V
  • Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi)
    5A
MBRB10100-E3/4W
MBRB10100-E3/4W
Apraksts: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO263AB
Ražotāji: Electro-Films (EFI) / Vishay
MBRB10100CT-13
MBRB10100CT-13
Apraksts:
Ražotāji: Diodes Incorporated
MBRAF3200T3G
MBRAF3200T3G
Apraksts: DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMA-FL
Ražotāji: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRB10100CT-E3/4W
MBRB10100CT-E3/4W
Apraksts: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO263
MBRB10100CT-TP
MBRB10100CT-TP
Apraksts: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Ražotāji: Micro Commercial Components (MCC)
MBRB10100CTTR
MBRB10100CTTR