Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > FN1470034
Pieprasīt citātu
Latviešu
2643609FN1470034 attēlsDiodes Incorporated
FN1470034
  • Daļas numurs
    FN1470034
  • Apraksts
    OSCILLATOR XO 14.746MHZ CMOS SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Izmērs / Izmēri
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.071" (1.80mm)
  • Frekvences stabilitāte
    ±25ppm
  • Biežums
    14.746MHz
  • Detalizēts apraksts
    14.746MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    15mA