Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > FN1470033
Pieprasīt citātu
Latviešu
4689997FN1470033 attēlsDiodes Incorporated
FN1470033
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    FN1470033
  • Apraksts
    OSCILLATOR XO 14.746MHZ CMOS SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Tips
    XO (Standard)
  • Izmērs / Izmēri
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Sērija
    SaRonix-eCera™ FN
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    4-SMD, No Lead
  • Izeja
    CMOS
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.071" (1.80mm)
  • Funkcija
    Enable/Disable
  • Frekvences stabilitāte
    ±50ppm
  • Biežums
    14.746MHz
  • Detalizēts apraksts
    14.746MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    15mA