Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > DC DC pārveidotāji > B62SR13722AC
Pieprasīt citātu
Latviešu
1077604B62SR13722AC attēlsDelta Electronics
B62SR13722AC
  • Daļas numurs
    B62SR13722AC
  • Apraksts
    DC/DC CONVERTER 13.7V 300W
  • Spriegums - izlaide 1
    13.7V
  • Spriegums - Izolācija
    2.25kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    18V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    106V
  • Izmērs / Izmēri
    7.48" L x 2.99" W x 1.73" H (190.0mm x 75.9mm x 43.9mm)
  • Jauda (vatos)
    300W
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 75°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Efektivitāte
    90%
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    22A