Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > DC DC pārveidotāji > B62SR12424AC
Pieprasīt citātu
Latviešu
2324213B62SR12424AC attēlsDelta Electronics
B62SR12424AC
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B62SR12424AC
  • Apraksts
    DC/DC CONVERTER 12.4V 298W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    12.4V
  • Spriegums - Izolācija
    2.25kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    18V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    106V
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    7.48" L x 2.99" W x 1.73" H (190.0mm x 75.9mm x 43.9mm)
  • Sērija
    B62SR
  • Jauda (vatos)
    298W
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 75°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Efektivitāte
    89%
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    24A
  • Apstiprinājumi
    CE
  • Pieteikumi
    ITE (Commercial)
B62SR12424A
B62SR12424A
Apraksts: DC/DC CONVERTER 12.4V 298W