Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > AA30S2400C
Pieprasīt citātu
Latviešu
1132406AA30S2400C attēlsDelta Electronics
AA30S2400C
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
96+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    AA30S2400C
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 24V 30W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    24V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    4.41" L x 2.51" W x 1.01" H (112.0mm x 63.8mm x 25.6mm)
  • Sērija
    AA30S
  • Jauda (vatos)
    30W
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 70°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Obligātā minimālā slodze
    No
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    DC Input Capable, Universal Input
  • Efektivitāte
    80%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    1.25A