Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > AA30S1500C
Pieprasīt citātu
Latviešu
6210171AA30S1500C attēlsDelta Electronics
AA30S1500C
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    AA30S1500C
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 15V 30W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    15V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    4.41" L x 2.51" W x 1.01" H (112.0mm x 63.8mm x 25.6mm)
  • Sērija
    AA30S
  • Jauda (vatos)
    30W
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 70°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Obligātā minimālā slodze
    No
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    DC Input Capable, Universal Input
  • Efektivitāte
    80%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    2A