Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ISC1812ES470J
Pieprasīt citātu
Latviešu
1581720ISC1812ES470J attēlsDale / Vishay
ISC1812ES470J
Noliktavā
2000+
  • Daļas numurs
    ISC1812ES470J
  • Apraksts
    FIXED IND 47UH 183MA 2.1 OHM SMD
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    50 @ 2.52MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    2.52MHz
  • Induktivitāte
    47µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.134" (3.40mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    9MHz
  • Detalizēts apraksts
    47µH Shielded Wirewound Inductor 183mA 2.1 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    2.1 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    183mA