Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ISC1812ES391K
Pieprasīt citātu
Latviešu
5824761ISC1812ES391K attēlsDale / Vishay
ISC1812ES391K
Noliktavā
2000+
  • Daļas numurs
    ISC1812ES391K
  • Apraksts
    FIXED IND 390UH 92MA 8.2 OHM SMD
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    40 @ 796kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    796kHz
  • Induktivitāte
    390µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.134" (3.40mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    3.5MHz
  • Detalizēts apraksts
    390µH Shielded Wirewound Inductor 92mA 8.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    8.2 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    92mA