Mājas > Produkti > Releji > Cietvielu releji > DR4560D60RP
Pieprasīt citātu
Latviešu
5698978DR4560D60RP attēlsCrydom
DR4560D60RP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
12+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DR4560D60RP
  • Apraksts
    SSR RELAY SPST-NO 60A 48-600V
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - slodze
    48V ~ 600V
  • Spriegums - ievade
    4 ~ 32VDC
  • Izbeigšanās stils
    Screw Terminal
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Sērija
    DR45
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    SSR with Integrated Heat Sink
  • Izvades veids
    AC
  • Montāžas tips
    DIN Rail
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Ielādēt pašreizējo
    60A