Mājas > Produkti > Releji > Cietvielu releji > DR4560D45RJ
Pieprasīt citātu
Latviešu
4225061DR4560D45RJ attēlsCrydom
DR4560D45RJ
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
12+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DR4560D45RJ
  • Apraksts
    SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - slodze
    48V ~ 600V
  • Spriegums - ievade
    4 ~ 32VDC
  • Izbeigšanās stils
    Spring Terminal
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Sērija
    DR45
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    SSR with Integrated Heat Sink
  • Izvades veids
    AC
  • Montāžas tips
    DIN Rail
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Ielādēt pašreizējo
    45A
  • Detalizēts apraksts
    Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) SSR with Integrated Heat Sink
  • Circuit
    SPST-NO (1 Form A)
DR4560D45R
DR4560D45R
Apraksts: SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V