Mājas > Produkti > Releji > Cietvielu releji > DR2260D30U
Pieprasīt citātu
Latviešu
1841369DR2260D30U attēlsCrydom
DR2260D30U
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    DR2260D30U
  • Apraksts
    SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - slodze
    48V ~ 600V
  • Spriegums - ievade
    4 ~ 32VDC
  • Izbeigšanās stils
    Screw Terminal
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Sērija
    DR22
  • Iepakojums / lieta
    SSR with Integrated Heat Sink
  • Izvades veids
    AC, Zero Cross
  • Citi vārdi
    CC2266
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Ielādēt pašreizējo
    30A