Mājas > Produkti > Releji > Kontaktori (cietviela) > DR2260D20WR
Pieprasīt citātu
Latviešu
733833DR2260D20WR attēlsCrydom
DR2260D20WR
Noliktavā
20+
  • Daļas numurs
    DR2260D20WR
  • Apraksts
    RELAY SSR 600V 20A DIN RAIL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - slodze
    48 ~ 600 V
  • Spriegums - ievade
    4 ~ 32VDC
  • Izbeigšanās stils
    Elevator Screw Terminal
  • Sērija
    DR22
  • Iepakojums / lieta
    SSR with Integrated Heat Sink
  • Izvades veids
    AC
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Ielādēt pašreizējo
    20A