Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > SM31B104
Pieprasīt citātu
Latviešu
SM31B104
  • Daļas numurs
    SM31B104
  • Apraksts
    TRIMMER 100K OHM 0.125W GW SIDE
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšanās stils
    Gull Wing
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 0.173" L x 0.154" W x 0.134" H (4.40mm x 3.90mm x 3.40mm)
  • Pretestība
    100 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Citi vārdi
    SM-31B104
  • Detalizēts apraksts
    100 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment