Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > SM31A500
Pieprasīt citātu
Latviešu
SM31A500
  • Daļas numurs
    SM31A500
  • Apraksts
    TRIMMER 50OHM 0.125W J LEAD SIDE
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšanās stils
    J Lead
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 0.173" L x 0.154" W x 0.134" H (4.40mm x 3.90mm x 3.40mm)
  • Pretestība
    50 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Citi vārdi
    SM-31A500
  • Detalizēts apraksts
    50 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment