Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > TV30C430JB-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
TV30C430JB-G
  • Daļas numurs
    TV30C430JB-G
  • Apraksts
    TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMC
  • ECAD modelis
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    47.8V
  • Spriegums - pārtraukums
    1
  • Spriegums - sadalījums (min)
    43V
  • Spriegums - sadalījums
  • Sērija
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    3000W (3kW)
  • Jauda - maksimālais impulss
    43.23A
  • Polarizācija
    DO-214AB, SMC
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    TV30C430JB-G
  • Apraksts
    TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMC
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    69.4V