Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > TV30C400JB-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
TV30C400JB-G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TV30C400JB-G
  • Apraksts
    TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC
  • ECAD modelis
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    44.4V
  • Spriegums - pārtraukums
    1
  • Spriegums - sadalījums (min)
    40V
  • Spriegums - sadalījums
    DO-214AB, (SMC)
  • Tips
    Zener
  • Sērija
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    3000W (3kW)
  • Jauda - maksimālais impulss
    46.51A
  • Polarizācija
    DO-214AB, SMC
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    TV30C400JB-G
  • Apraksts
    TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    64.5V