Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > TV06B401JB-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
1602798TV06B401JB-HF attēlsComchip Technology
TV06B401JB-HF
  • Daļas numurs
    TV06B401JB-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 400V 648V SMB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    400V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    648V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    447V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMB (DO-214AA)
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AA, SMB
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
    930mA