Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > TV06B360J-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
4872997TV06B360J-G attēlsComchip Technology
TV06B360J-G
  • Daļas numurs
    TV06B360J-G
  • Apraksts
    TVS DIODE 36V 58.1V SMB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    36V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    58.1V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    40V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
    10.33A