Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > TV06B191JB-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
1751398TV06B191JB-HF attēlsComchip Technology
TV06B191JB-HF
  • Daļas numurs
    TV06B191JB-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 190V 307.8V SMB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    190V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    307.8V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    211V
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
    1.95A