Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > TV06B180JB-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
6509926TV06B180JB-G attēlsComchip Technology
TV06B180JB-G
  • Daļas numurs
    TV06B180JB-G
  • Apraksts
    TVS DIODE 18V 29.2V SMB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    18V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    29.2V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    20V
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
    20.55A