Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > TV02W220-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
6968898TV02W220-G attēlsComchip Technology
TV02W220-G
  • Daļas numurs
    TV02W220-G
  • Apraksts
    TVS DIODE 22V 35.5V SOD123
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    22V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    35.5V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    24.4V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOD-123
  • Jauda - maksimālais impulss
    200W
  • Iepakojums / lieta
    SOD-123
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
    5.63A