Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > TV02W191-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
3405107TV02W191-HF attēlsComchip Technology
TV02W191-HF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TV02W191-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 190V 308V SOD123
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    190V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    308V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    211V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOD-123
  • Sērija
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    200W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SOD-123
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    690mA