Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > CZRUR52C7V5
Pieprasīt citātu
Latviešu
6387226CZRUR52C7V5 attēlsComchip Technology
CZRUR52C7V5
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CZRUR52C7V5
  • Apraksts
    DIODE ZENER 7.5V 150MW 0603
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    7.5V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    900mV @ 10mA
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603/SOD-523F
  • Sērija
  • Jauda - maks
    150mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD, No Lead
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedance (max) (zzt)
    7 Ohms