Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > CZRUR52C5V1
Pieprasīt citātu
Latviešu
338487CZRUR52C5V1 attēlsComchip Technology
CZRUR52C5V1
  • Daļas numurs
    CZRUR52C5V1
  • Apraksts
    DIODE ZENER 5.1V 150MW 0603
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    5.1V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    900mV @ 10mA
  • Tolerance
    ±5%
  • Jauda - maks
    150mW
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Impedance (max) (zzt)
    60 Ohms